Menu
Your Cart
Hızlı Kargo
%100 Orjinal Ürün
EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Justfog Minifit

Justfog Minifit Pod
Justfog Minifit Pod
Justfog Minifit Pod
Justfog Minifit Pod
Justfog Minifit Pod
Fırsat
Justfog Minifit Pod
Justfog Minifit Pod
Justfog Minifit Pod
Justfog Minifit Pod
Justfog Minifit Pod
Justfog Minifit

419,99TL ₺
  • Stok Durumu: Stokta var
SATILDI ADET 358
BAKILDI ÜRÜNE 74067

JUSTFOG MİNİFİT POD

Hızlı Linkler:


Justfog Minifit Yedek Kartuş

Bu üründe salt likit kullanılmaktadır.Satın almak için buraya tıklayınız..

Pod mod e-sigara cihazları sigara bağımlılığına son vermek için idealdir. Bunun nedeni bu cihazların standart elektronik sigara modellerine göre pek çok farklı özellik sunmasıdır. Eğer pod mod elektronik sigara cihazlarının sizlere sunduğu avantajların hepsinin bir araya geldiği kullanımı kolay ve gerçek anlamda küçük bir pod mod e-sigara isterseniz Justfog Minifit Pod Mod Elektronik Sigara modelini tercih edebilirsiniz.

Justfog Minifit Pod Mod e-sigara cihazı ortalama olarak 8 cm botyundadır. Tam olarak 70 mm boyunda 21 mm eninde ve 15 mm genişliğinde olan Justfog Minifit,klipsli bir gövde bağlantısı sayesinde cebe kolayca takılarak taşınabilir. 370 mAh' lık sabit bir lityum - iON pile sahip olan Minifit,1.5 ml salt likit kapasitesine sahip pod kartuş yapılarıyla çalışır. Kutu içeriğinden 1 adet Minifit pod kartuş çıkar. Buna karşın yedek Justfog Minifit Pod Mod Elektronik Sigara Pod Kartuşu aldığınızda bu yapıların genellikle 3' lü paketlerle satıldığını görebilirsiniz.

Justfog Minifit Pod Mod Elektronik Sigara 1.6 ohm coil (kartuş) yapılarıyla güçlendirilmiş pod kartuşlara sahiptirler. Bu pod kartuşlar alt kısmından kolaylıkla doldurulabilir ve kapakları sayesinde sızıntı yapmaz.

Justfog Minifit Pod Mod,gövdesi üzerinde mikro usb şarj girişine,pil seviye göstergesine ve son derece büyük bir ateşleme tuşuna sahiptir. Justfog Minifit Pod Mod Elektronik Sigara Hediyelik veya yedek pod olarak da tercih edebilebilir,kolay kullanımlı bir üründür. 

Salt likit satın almak için ve  salt likit nedir öğrenmek için bağlantılara tıklayınız.

video tanıtımı burdan izleyabilirisniz müşterimizden gelen videolar !!


ÜRÜN TANITIMIÜRÜN VİDEOSUJustfog Minifit Pod Mod Elektronik Sigara Paket İçeriği:

1 Adet Justfog Minifit Pil Gövdesi

1 Adet Justfog Minifit Pod Kartuş (1.5 ML Salt Likit Kapasiteli / 1.6 Ohm Dirençli Coil Desteği / Alttan Dolumlu - Coil Değişimi Yapılamaz)

1 Adet Kullanma Kılavuzu (İngilizce)

 

Justfog Minifit Pod Mod Elektronik Sigara Özellikleri:

Boyutlar / Gövde / Tip: Justfog Minifit,8 cm Boyunda Bir Pod Elektronik Sigara Modelidir. Cihazın Tam Boyutları 70 mm / 21 mm / 15 mm' dir.

Pil / Watt Gücü / Ohm Değerleri: 370 mAh Sabit Bir Pile Sahip olan Justfog Minifit Pod Mod Elektronik Sigara Aynı Zamanda 3.5 Sabit Bir Akım Çıkışı Sağlar. 1.6 Ohm Dirençle Sigara İçimi - MTL Bir Pod E-Sigara Deneyimi Sunan Justfog Minifit Pod Mod Elektronik Sigara,Nikotin Açısından Zengin Bir Buhar Sağlar.

Pod Kartuş Özellikleri: 1.6 Ohm Coil (Bobin) Yapısıyla Güçlendirilmiş Olan Pod Kartuş Yapısı,1.5 ML Salt Likit Kapasitesine Sahiptir. Justfog Minifit' de Pod Kartuşta Coil (Bobin) Değişimi Yapılamaz Ancak Salt Likit Dolumu Pod Kartuşun Alt Kısmından yapılabilir. Pod Kartuştaki Salt Likit Haznesi Kapakla Korunduğu İçin Likit Sızıntısı Gerçekleşmez.

Diğer Özellikler: Basit ve Kullanışlı Özelliklere Sahip Olan Justfog Minifit Pod Mod,Gövdesi Üzerinde Bir Mikro USB Şarj Girişine,Büyük Bir Ateşleme Tuşuna,Hava Kanallarına (Buhar Kapasitesini Arttırmak İçin) Ve Yine Büyük Ateşleme Tuşu Üzerinde Pil Bildirim Lambalarına Yer Verir. Klipsli Gövde Yapısı İle Kemer veya Cebe Asılalbilir. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu